O mnie

O mnie

Nazywam się Łukasz Kupiniak. Moja przygoda z iluzją rozpoczęła się już w dzieciństwie. Dziadek zaprezentował mi pierwszy efekt. Od tamtego czasu sztuka iluzji na stałe utkwiła mi w głowie.

Od 2013 roku bez przerwy praktykuję oraz ćwiczę różnego rodzaju efekty z tej dziedziny. Jestem współzałożycielem grupy iluzjonistycznej Triple Magic. Byłem uczestnikiem dziesiątej edycji telewizyjnego show Mam Talent z wynikiem jurorskim 3x na TAK. Jestem współtwórcą spektaklu „Do Przewidzenia”. Uczestniczę w licznych szkoleniach z zakresu iluzji, aktorstwa i utrzymania kontaktu z widzami. Cały czas doskonalę swoje umiejętności i zdobywam nowe doświadczenie.

Każdego klienta traktuję indywidualnie. Staram się, aby każdy występ był inny. Moje wszystkie pokazy iluzjonistyczne posiadają historię oraz dozę humoru. Najczęściej moimi widzami są dorośli, jednak występuję również dla dzieci. Zorganizuj pokaz iluzji i daj się zaskoczyć w najmniej oczekiwanym momencie!

Łukasz Kupiniak - Iluzjonista

Jeżeli szukasz atrakcji, która urozmaici Twoje wydarzenie, to doskonale trafiłeś! Pokaz iluzjonisty jest świetnym pomysłem, który sprawdza się na każdej imprezie firmowej, weselu, urodzinach, targach. Możliwości są nieskończone. Występuję również dla najmłodszych, pokaz iluzji dla dzieci to genialne rozwiązanie, które na długo zapamiętają. Występy możliwe na terenie całego kraju, bardzo często występuję w takich miastach jak Kraków, Rzeszów, Wrocław, Warszawa, oraz na całym Śląsku.